HUTNIACA A VIBRAČNÁ TECHNIKA

Hutniaca a vibračná technika | Decorum - Požičovňa náradia
Hladičky betónu

Obzvlášť v uzavretých priestoroch je práca s elektrickými hladičkami betónu výrazne pohodlnejšia. Žiadne škodlivé výfukové plyny a menší hluk.

Hutnenie a zemné práce

Modely DPU s odstredivou silou 37 kN patria do triedy vysoko výkonných všestranných vibračných dosiek, ktoré sa ideálne hodia na zhutňovania dlažbových kociek, záhradnú a krajinnú architektúru, a údržbu ciest, chodníkov a parkovísk.

Ponorné vibrátory

Komponent vibrátora pozostáva z ochrannej hadice a vibračnej hlavy. Pre optimálne výsledky zhutňovania betónu sú k dispozícii 4 veľkosti vibračných hláv, každú s dĺžkou ochrannej hadice 5 alebo 10 metrov.

Vibračné lišty

Pri hladení betónových podláh vykonáva vibračná lišta Wacker Neuson tri pracovné procesy v jednom: rozdelenie, urovnanie a zhutnenie.

Ponorné vibrátory

Rad HMS ohromuje flexibilitou a hospodárnosťou: ponorné vibrátory tohto radu sú individuálne konfigurovateľné s rôznymi ohybnými hriadeľmi, vibračnými hlavami a motormi.

Vibračné dosky

Vibračné dosky radu VP sú veľmi kompaktné zariadenia. Sú ideálne na zhutňovanie asfaltu, zámkovej dlažby a zmiešaných zemín dokonca aj v stiesnených priestoroch. 

Vibračné dosky

Reverzná vibračná doska WPU 1550 je výkonný profesionál pre zhutňovanie asfaltu, zámkovej dlažby, ako aj zmiešaných zemín vo veľmi stiesnených priestoroch. 

Vibračné dosky

Vďaka svojej obrovskej zhutňovacej sile v kombinácii s rýchlym pojazdom vpred a vzad ponúka DPU6555 extrémne vysokú úroveň produktivity.

Vibračné dusadlá

Dvojtaktné dusadlá Wacker Neuson už dlho stanovujú štandardy v stavebníctve. Sú vyvinuté pre maximálnu produktivitu, výkon a odolnosť. 

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Decorum s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.