ELEKTRICKÉ RUČNÉ NÁRADIE

Elektrické ručné náradie | Decorum - Požičovňa náradia
Vybavenie staveniska

Extraktor je vybavený podlahovou hubicou a aj hubicou na čalúnenie. Je ideálny pre použitie na efektívne hygienické čistenie menších alebo stredných plôch. Má nástrekový tlak jedného baru, čo mu umožňuje maximálnu šetrnosť pri hĺbkovom čistení textilných plôch, predovšetkým kobercov a čalúnenia. Úzka podlahová trubica umožňuje praktické použitie aj v stiesnených priestoroch.

Búranie a vŕtanie

Vŕtací stojan s možnosťou kotvenia a vákuovou doskou so stĺpikom, s vŕtaním pod uhlom do 45°. Určený pre stroj HILTI DD 150-U.

Kotvenie a spájanie

Výkonný motor pre vysokú pracovnú rýchlosť a vysoký krútiaci moment.LED pracovné svetlo a Mechanická 2-stupňová prevodovka s kovovými prevodmi

Búranie a vŕtanie

Vŕtanie a príklepové vŕtanie do betónu a muriva, korektívne sekanie a malé prestupy v betóne, príležitostné vŕtanie do dreva a ocele s voliteľným rýchloupínacím skľučovadlom, vŕtanie v betóne v čistých priestoroch s integrovaným systémom odsávania prachu (DRS-M), rezanie otvorov pre krabice v murive.

Vybavenie staveniska

Samostatná jednotka na prívod chladiacej vody ako aj zachytávanie a filtráciu odpadovej vody od diamantových vŕtacích systémov.

Vybavenie staveniska

Mokro-suchý vysávač Kärcher NT 35/1 Tact-TACT – Trigged Air draft Cleaning Technology. Filter sa sám čistí cielenými, silnými nárazmi vzduchu.

Vybavenie staveniska

Inovatívne odsávanie vody nového batériového okenného čističa WV 50 Plus veľmi zjednodušuje čistiaci proces.

Vybavenie staveniska

Univerzálny a výkonný vysávač pre mokré vysávanie s poloautomatickým čistením filtra.

Vybavenie staveniska

Výkonný, mobilný vysokotlakový čistič so 4-pólovým, pomaly bežiacim motorom na trojfázový prúd.

Kotvenie a spájanie

Výkonný motor pre vysokú pracovnú rýchlosť a vysoký krútiaci moment. LED pracovné svetlo a Mechanická 2-stupňová prevodovka s kovovými prevodmi.

Kotvenie a spájanie

Digitálne ovládaný a plne automatický prachom poháňaný prístroj pre vysokú produktivitu a univerzálnosť, na zásobníkové klince.

Búranie a vŕtanie

Stroj zostavy jadrového vŕtania pre ručné vŕtánie i vŕtanie zo stojana. Vŕtanie za sucha i s vodným výplachom. Pre otvory do priemeru 162 mm.

Búranie a vŕtanie

Univerzálne a výkonné vŕtacie kladivo SDS Max (TE-Y) na vŕtanie a sekanie do betónu s aktívnou redukciou vibrácií (AVR) a aktívnou reguláciou krútiaceho momentu (ATC).

Búranie a vŕtanie

Najvyššie otáčky vo svojej kategórii (360 ot./min). Optimalizovaná klzná spojka pre maximálny prenos krútiaceho momentu.

Búranie a vŕtanie

Výkonné búracie kladivo na steny SDS Max (TE-Y) pre náročné sekanie v betóne a v murive s aktívnou redukciou vibrácií (AVR).

Búranie a vŕtanie

Univerzálne búracie kladivo na búranie podláh a príležitostnú úpravu stien.

Búranie a vŕtanie

Mimoriadne výkonné búracie kladivo na betón pre ťažké búracie práce na podlahe.

Búranie a vŕtanie

Výkonné a mimoriadne ľahké búracie kladivo TE-S na betón a búracie práce.

Búranie a vŕtanie

Pohon PD4 je vhodný pre väčšie stavebné stroje s tokom 50 – 85 LPM. Špeciálne navrhnutý pre vŕtanie vo väčšine stavebných činností.

Búranie a vŕtanie

S najvyššou rýchlosťou vŕtania vo svojej triede vďaka motoru s príkonom 1 150 W a výkonnému príklepovému mechanizmu.

Búranie a vŕtanie

Kompaktný a ľahký diamantový vŕtací stroj pre ručné jadrové vŕtanie otvorov pre náročné kotvenie a výstuž s priemerom do 35 mm (1-3/8”).

Búranie a vŕtanie

Benzínové búracie kladivo BH65 sa vyznačuje najvyššou energiou jednotlivého príklepu a najlepším pomerom medzi výkonom a hmotnosťou.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Decorum s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.