WPU1550A - Reverzná vibračná doska

Cena/ deň do 5 h 1-5 dní 6-20 dní 21 a viac dní
Kaucia 300 €      
bez DPH 14,70 € 21,00 € 18,90 € 16,80 €
s DPH 17,64 € 25,20 € 22,68 € 20,16 €

Špecifikácia

Reverzná vibračná doska WPU 1550 je výkonný profesionál pre zhutňovanie asfaltu, zámkovej dlažby, ako aj zmiešaných zemín vo veľmi stiesnených priestoroch. Vďaka svojej robustnej konštrukcii sa ideálne hodí na nepretržitú prevádzku pri stavbe ciest a profesionálmi na záhradnú a krajinnú architektúru, napríklad na zhutňovanie štrkovitých pieskových podsypov chodníkov, ciest a parkovísk. Vďaka integrovanému prepravnému valcu s jeho bezkonkurenčnou stabilitou sa dá sa WPU 1550 ľahko a bez námahy premiestniť na stavenisku na presné miesto, dokonca aj na horúcom asfalte.
 
Výrobca: Wacker Neuson
  • Vynikajúca ovládateľnosť vďaka špeciálne tvarovanej základnej doske a všestranným rukovätiam na ráme. Bezkonkurenčná stabilita aj pri bočnom vedení.
  • Ľahko prístupné diaľkové ovládanie plynu pre bezpečné a jednoduché spustenie a zastavenie zariadenia.
  • Robustná konštrukcia s nízkou potrebou údržby zaisťuje dlhú životnosť: stabilný rám na ochranu motora; klinový remeň odolný proti opotrebovaniu, základná doska z odolnej tvárnej liatiny.
  • Nádrž na vodu: ľahko sa plní, pretože je odnímateľná bez použitia náradia. Je vybavená dvomi filtrami a veľkým, nestratiteľným vekom nádrže.
  • Kropiaci systém: optimálne rozdelenie vody po celej šírke základnej dosky; automatické riadenie prítoku iba počas vibrácie.

Upozorňujeme, že disponibilita produktu sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Je možné, že informácie/produkty nemusia byť k dispozícii vo Vašej krajine.

Prevádzkové údaje
Prevádzková hmotnosť (bez nádrže na vodu)* 90 kg
Odstredivá sila 15 kN
Veľkosť základnej dosky (Š x D) 500 x 586 mm
Prevádzková šírka 500 mm
Frekvencia 98 Hz
Pojazd vpred max. (v závislosti od zeminy a faktorov prostredia) 29 m/min
Kapacita povrchu max. (v závislosti od zeminy a faktorov prostredia) 870 m²/h
Výrobca motora: Honda
Motor: GX 160
Zdvihový objem: 163 cm³
Spotreba paliva: 1,8 l/h
Objem nádrže (palivo): 3,7 l
Typ paliva: Benzín
* WPU 1550Aw (model s nádržou nádrž na vodu): Hmotnosť 94 kg

Máte záujem o zapožičanie?

Ísť späť

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Decorum s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.