ZÁHRADNÁ TECHNIKA

Vertikutátory

Benzínový vertikutátor WOLF-Garten Expert UV 40 B je vhodný na väčšie trávnaté plochy.

Drviče

Motorový záhradný drvič vetiev s bubnovou nožovou hlavou. Robustná konštrukcia umožní drviť vetvy až do priemeru 7 cm.

Kosačky

Lucina Max je v základnej verzií bubnová kosačka, určená najmä pre kosenie vysokej trávy v záhradách do rozlohy 15 000 m2.

Štiepačky

Štiepačka na drevo VARI 8 T SUPER FORCE 230 V je robustný stroj, ktorý dokáže štiepať polená, ktoré sa už prakticky nedajú rúbať sekerou.

Jamkovače

STIHL BT 360 Pôdny jamkovač
Dvojmužný jamkovač, ako výkonná súprava pre vŕtanie otvorov v ťažkej pôde. Vybavený vypínačom aj pre druhú obsluhujúcu osobu."

Kosačky

Záhradný traktor 342T je špičkový traktor s integrovaným zberným košom, určený pre časté celoročné použitie vo veľkých záhradách a na iných trávnatých plochách...

Fúkače lístia

Záhradné vysávače od firmy STIHL sa výborne hodia na nasávanie lístia a iných voľne ležiacich odpadov z kútov, pivničných šácht, žľabov, ciest, záhonov atď.

Rotavátory

Od ľahkého vyžínača pre dokončovaie práce pri ošetrování trávníka až po profesionálne chrbtové krovinorezy prepoužitie v neprístupnom teréne...

Krovinorezy

Od ľahkého vyžínača pre dokončovaie práce pri ošetrování trávníka až po profesionálne chrbtové krovinorezy prepoužitie v neprístupnom teréne...

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Decorum s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.